Galeria Zdjęć
Podręczniki 2016/17

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop

Witamy wszystkich na stronie Gimnazjum nr 1 w Bytowie.

Dane teleadresowe:
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów
Tel./fax. 59 8222557, e-mail: gim1bytow@gmail.com

Cross Festival w Parchowie
Sport

W sobotę 8.04 reprezentanaci Gimnazjum nr 1 uczestniczyli w kolejnych Cross Festival w Parchowie. Reprezentacja: K. Senger, Baran A., Maluda O., Wojach K., Nierzwicka L., Przewłocka S., Kreft E.,
Labuda O. - 6m., Spiczak Brzeziński - 3m, Pobłocki D., Witak M., Tymosz A, M. Łosińska - 2m.

Obrazy newsów: parchowo.jpg

Finał konkursu z Języka Angielskiego.
Angielski

Dnia 27 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły J.Maikowska, M.Paszki, J.Szwindowska, A.Kikcio, A.Tymosz, I.Szemela oraz M.Jarzembiński brali udział w finale konkursu z języka angielskiego dla klas III gimnazjów „Z językiem obcym w przyszłość” organizowanym przez Technikum TEB Edukacja w Gdyni dla szkół gimnazjalnych z Sopotu, Gdyni oraz powiatów puckiego, wejherowskiego, bytowskiego, kościerskiego, chojnickiego i człuchowskiego. Spośród kilkudziesięciu uczniów, którzy pisali test, wyłoniono 3 laureatów. III miejsce zajął uczeń naszej szkoły Adam Tymosz (kl. IIIc). Gratulujemy!

Kolejna sobota na sportowo
Sport

Mimo tak brzydkiej pogody grupka osób  z naszego gimnazjum zdecydowała się wyjechać na biegi przełajowe z cyklu Cross Festival do Trzebielina. Uczniowie wykonali swój plan w stu procentach, czyli pobiegli na miarę swoich możliwości. Oto ich rezultaty: 1m-K. Główczewska, 11-K. Senger, 14. N. Grodzicka, 15-A. Kuik Studzińska, , 6m-O. Labuda, 11-Pawłowski B,. Reprezentowały szkołę m.inA. Baran.A. Reclaf,J. Breszka,E. Kreft, A. Pałbicka,A. Baran, K. Gawin, K. Lass.Następny Cross Festival 08.04.2017r w Parchowie.

Obrazy newsów: trzebielino.jpg

I Dzień Wiosny

Matematyczne i taneczne przywitanie Wiosny

21 marca uczniowie naszej szkoły spędzili  z Królową Nauk – matematyką:  grając w szachy, karty, domino, rummikuba i inne gry matematyczno – logiczne. W nawiązaniu do Dnia Liczby PI, odbył się konkurs w rozwiązywaniu  rebusów dotyczących tej niewymiernej liczby oraz pod okiem koordynatorek projektu BUDUJ SIĘ Z LEGO uczniowie budowali z klocków kolejne cyfry rozwinięcia dziesiętnego liczby PI. W chwilach przerwy chętni tańczyli taniec belgijski. Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie naszego gimnazjum przywitali w atmosferze zabawy, nauki, kreatywności i oczywiście pogody ducha;)

Obrazy newsów: wiosna17.jpg

Projekt "Hypatia"
Wiadomości

HYPATIA to ogólnoeuropejski projekt, którego celem jest zwiększenie zaangażowania młodzieży w wieku 13 -18 lat w obszar nauk STEM  (Science, Technology, Enginnering, Mathematics). Głównym celem projektu będzie promowanie równouprawnienia w dostępie do nauki oraz zachęcanie dziewcząt do wyboru kariery zawodowej w oparciu o przedmioty ścisłe z obszaru STEM. Do realizacji założeń projektu zaproszone zostały centra nauki, instytucje naukowe, szkoły, innowacyjne firmy i eksperci.
Za pośrednictwem nauczycielki fizyki Agnieszki Jaworskiej, nasza szkoła weźmie udział w projekcie Hypatia i będzie miała możliwość współpracy z tymi grupami na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Obrazy newsów: hypatia.jpg

Zobacz więcej: http://experyment.gdynia.pl/pl/wspolpraca/projekt-hypatia/spotkanie-hubu/artykul

Wizyta studentek z AIESEC
Wiadomości

03. marca gościliśmy w naszej szkole studentki - wolontariuszki, które przyjechały do Bytowa w ramach wymiany z AIESEC. Alesia Giorgio z Włoch i Rachel Chong Chin Wei z Malezji opowiadały naszym gimnazjalistom o zwyczajach i kulturze swoich krajów.

Obrazy newsów: aiesec.jpg

Nie możesz się zalogować?
Przydatne

Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.