630,582 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Zajęcia Fotograficzne
Wymiana młodzieży
"Zdrów jak ryba"
"Festiwal fizyki"
"Buduj się z Lego"
Sport
Samorząd Uczniowski
Skład Samorządu
Ogłoszenia
Dokumenty
BIP
WSO
Statut Szkoły
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczy
Profilaktyka
Podręczniki 2016/17
Podanie do szkoły
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Powitanie

Witamy wszystkich na stronie Gimnazjum nr 1 w Bytowie.
Dane teleadresowe:
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów
Tel./fax. 59 8222557, e-mail: gim1bytow@gmail.comMistrzostwa Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Garczyn 2016 odbyły się 19 października. Drużyna Gimnazjum nr1 zajęła 6 miejsce. Udział w rywalizacji brało 20 drużyn z województwa pomorskiego. Uważam, że jest to sukces naszej drużyny. Szkołę naszą reprezentowały: Albin K,Breszka J, Brucka E, Choma K, Główczewska K, Grodzicka N,Landowska A, Pawłowska O, Przybylska P, Senger K, Wojach K, opiekunem była M. Łosińska.
Dziękuję dziewczynom za piękną rywalizację.

Obrazy newsów: sztaf.jpg

Galeria zdjęć

Rozpoczęcie zajęć w ramach projektu "Buduj się z Lego"
Wiadomości

W październiku rozpoczęliśmy w naszym gimnazjum zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem klocków Lego, odbywające się w ramach projektu "Buduj się z Lego", realizowanego z programu "Działaj Lokalnie 2016" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Głównym celem zajęć jest edukacja poprzez zabawę oraz zaprezentowanie sposobów nauki za pomocą klocków Lego. Kolejnym zamierzeniem jest rozwój umiejętności społecznych, komunikowania się, współpracy, wrażliwości oraz poczucia odpowiedzialności. W ramach projektu przeprowadzimy cykl zajęć w bytowskich szkołach podstawowych oraz w Gimnazjum nr 1. Zapraszamy również na nasza stronę https://www.facebook.com/buduj.sie.z.lego.bytow/, na której zamieszczamy aktualne wydarzenia związane z realizacją projektu.

Obrazy artykułów: lego.jpg

Sztafetowe Biegi Przełajowe - etap powiatowy
Sport

Dnia 07.10.2016 odbyły się zawody w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Miastku nad jeziorem Lednik. Drużyna dziewcząt zdobyła 1 miejsce wygrywając z Gimnazjum z Borzytuchomia i Miastka. Chłopcy natomiast po zaciętej walce wywalczyli drugie miejsce. Drużynę dziewcząt reprezentowała: K. Choma, O. Pawłowska, Z. Burnicka, N. Grodzicka, K. Albin, K. Zariczniak, P. Przybylska, E. Brucka, K. Główczewska, K. Senger, K.Wojach, J. Breszka. Gimnazajada Wojewódzka odbędziesię 19.10 w Garczynie, życzymy dziewczętom powodzenia.

Obrazy newsów: miastko.jpg

Galeria zdjęć

Bieg Rodła
Sport

Dnia 01.10.2016 r. uczestniczyliśmy w Gminnych Biegach Rodła w Pomysku Wielkim. Zwyciężyliśmy klasyfikację generalną wśród gimnazjów. Najlepiej zaprezentowała się K. Główczeska zajmując I miesce, 8 miejsce E. Brucka, 11 Anna Landowska, 13 miesjce O. Pawłowska, 14 miejsce Z. Burnicka.Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim uczniom Gimnazjum nr 1 i zapraszamy na kolejny Cross Festival do Tuchomia 22.10.2016 r.

Obrazy newsów: rodo.jpg

Galeria zdjęć

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego
Wiadomości

30 września odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone zostały kampanią wyborczą, trwającą od 15 do 27 września, podczas której  kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 285 osób to jest 61% wszystkich uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 17 kandydatów. Wśród wszystkich oddanych głosów  były 4 nieważne. Komisja wyborcza wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.


Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład Zarządu Samorządu weszły cztery osoby o największej liczbie głosów, które objęły następujące funkcje :

1.Kamila Barra  III d – 69 głosów -PRZEWODNICZĄCA
2. Patrycja Dziedzic kl. III a – 26 głosów – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ
3. Martyna Szymczak kl. III a – 25 głosów- SKARBNIK
4.Natalia Sekulska kl. III b- 24 głosy - SEKRETARZ

Obrazy newsów: su.jpg

Galeria zdjęć

Wycieczka do Krynicy Morskiej

W dniach 23-24 września uczniowie uczęszczający na zajęcia z języka kaszubskiego pojechali na wycieczkę do Krynicy Morskiej. Po drodze zwiedziliśmy były niemiecki obóz koncentracyjny w Sztutowie. Wywarł on na uczniach ogromne wrażenie. Z Krynicy Morskiej popłynęliśmy tramwajem wodnym do Fromborka. Tam zwiedziliśmy katedrę, dzwonnicę w której znajduje się wahadło Foucaulta oraz wysłuchaliśmy przepięknego koncertu organowego. Wróciliśmy drogą morską do Krynicy. Pobyt nad Zalewem Wiślanym wszystkim się bardzo podobał.

Obrazy newsów: krynica.jpg

Galeria zdjęć

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne


Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2016 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.06