Galeria Zdjęć
Podanie do szkoły

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop

Witamy wszystkich na stronie Gimnazjum nr 1 w Bytowie.

Dane teleadresowe:
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów
Tel./fax. 59 8222557, e-mail: gim1bytow@gmail.com

Zawody w Lipnicy
Sport

Dnia 17.09. Za nami pierwsze zawody tegorocznej edycji Cross Festivalu. Rozpoczynamy drugą dekadę naszego cyklu. Przy słonecznej pogodzie na gościnnej trasie w Studzienicach wystartowało ponad 400 uczestników. Nasze Gimnazjum reprezentowała grupa ok 25 biegaczy. Wśród gimnazjalistek najlepiej zaprezentowała się Ania Landowska Z kl. I 9 miejsce, Noemii Grodzicka 12 miejsce, Julia Breszka 17,Senger Kinga 19 miejsce , Wojak Klaudia 20 m. oraz liczna grupa rywalizująca na dalszych pozycjach :Gierszewska W., Jaworska Z.,Strojk K., Chabowska M. StoltmanP.,Orłowska J., Bogusz J., Kozłowska S., Pilipczuk M.Najlepszym gimnazjalistą z G1 Bytów był Daszkowski K., Labuda O., Kurs M.,Pawłowski B. W biegu open wystartowali M. Łosińska i Galikowski M.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy 1.10.2016rdo Pomyska Wielkiego.

Obrazy newsów: lipnica2016.jpg

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17
Wiadomości

1. września odbyło się w naszej szkole oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego. Ten dzień dla każdego był szczególnym przeżyciem, ale najbardziej dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy rozpoczęli naukę w Gimnazjum Nr 1. Aby umilić im te stresujące chwile, klasa 2A, pod kierunkiem pań: Mirosławy Januszewskiej, Mirosławy Gołębiowskiej oraz pana Bogdana Główczewskiego, przygotowała humorystyczne przedstawienie. Tym akcentem rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2016/2017. Wszystkim uczniom naszego gimnazjum życzymy wielu sukcesów i powodzenia w ciągu najbliższych 10 miesięcy!

Obrazy newsów: rok.jpg

Podsumowanie programu edukacyjno-profilaktycznego "Moja rodzina"
Wiadomości

Dobiegła końca realizacja programu edukacyjno-profilaktycznego „Moja rodzina”, współfinansowanego przez GKRPA w Bytowie, wspieranego również przez Starostę Bytowskiego Leszka Waszkiewicza. W jego ramach przeprowadziliśmy zajęcia poświęcone tematyce rodziny, relacjom w rodzinie, zasadom bezpieczeństwa podczas wakacji, przemocy, profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych młodzieży. Zorganizowaliśmy również konkurs plastyczny, którego celem było wykonanie pracy plastycznej o tematyce rodziny.
W konkursie nagrodzeni zostali: Zuzanna Kąkol, Miłosz Domaszk, Maria Fusiek, Michał Gidelski, Natalia Hrycyna, Paulina Bartkowiak, Adam Łeńko, Michał Nieznalski, Robert Skwierawski, Jakub Cyman, Tomasz Prądziński, Ida Zwolska, Martyna Mach, Joanna Stoltman, Paweł Mańczak, Wiktoria Drewicz. Gratulujemy!!!

Obrazy newsów: edukacja.jpg

Konkurs religijny
Wiadomości

12 maja 2016r. w Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie odbyły się pisemne eliminacje konkursu dla uczniów gimnazjum. Tegoroczny konkurs dotyczy wiedzy o bł. Matce Teresie z Kalkuty. W konkursie wystartowało 45 uczestników z 11 gimnazjów powiatu bytowskiego. Do finału konkursu zakwalifikowano 5 uczestników. Z naszej szkoły zakwalifikowała się Anna Chrzan z klasy II a.  Finał odbył się 17 maja 2016r. w kościele p.w. św. Filipa Neri w Bytowie. Anna Chrzan zajęła I miejsce.
Gratulujemy!

Obrazy newsów: ania.jpg

Kolejna edycja szkolnego festiwalu fizyki
Fizyka

21 czerwca uczniowie naszego gimnazjum spędzili "bawiąc się" fizyką. Uczniowie klasy 3B z nauczycielką fizyki Agnieszką Jaworską ponownie przygotowali mnóstwo niesamowitych eksperymentów. Pojawiły się m.in. pokazy z suchym lodem, zamykaniem uczniów w wielkich bańkach oraz ciecz nienewtonowska "tańcząca" na membranie głośnika. Te i inne doświadczenia fizyczne cieszyły się jak zwykle wielkim zainteresowaniem. Prawda, że fizyka jest super?

Obrazy newsów: eksperyment1.jpg

Wodny eksperyment
Fizyka

Zobaczcie jakiego typu eksperymenty przeprowadzają uczniowie nauczycielki
fizyki Agnieszki Jaworskiej! Tak się spędza wolny czas:)
Wykonanie: Kacper Kerner, Kacper Gacek i Kuba Zborowski (uczniowie klasy 3B).

Obrazy newsów: woda.jpg

Nie możesz się zalogować?
Przydatne

Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.